KKK

Facebook

Milliste teenuste jaoks ma laenu saan?

MediCredit väljastab sihtotstarbelist laenu, finantseerimaks erinevaid raviteenuseid ja meditsiiniprotseduure hambaravist korrigeeriva esteetilise kirurgia, kehavälise viljastamise, veenilaiendite eemaldamise, bariaatriliste lõikuste ja silmade laseroperatsioonideni. Lisaks saab Medicrediti abiga tasuda ka lemmikloomaga seonduvad raviarved.

Kui suured on laenusummad?

MediCredit väljastab laenu summades 150 kuni 6000 eurot.

Milline on tagasimakseperiood?

Olenemata valitud laenusummast võid tagasimakset sooritada endale sobiva perioodi jooksul – 3 kuust kuni 4 aastani.

Kui ruttu ma oma taotlusele vastuse saan?

Vastuse laenutaotlusele saad kiirelt, tavaliselt juba mõne minuti jooksul.

Kuidas raha liigub?

Laenuraha liigub laenuandjalt otse raviasutusele. Raviasutus väljastab osutatud meditsiiniteenuse või –teenuste eest arve ning arve tasub MediCredit. See tähendab, et laenu saab kasutada ainult meditsiiniprotseduuride ja raviteenuste eest tasumiseks ning välistatud on laenusumma mittesihipärane kasutamine.

Kuidas ma laenusummat kasutan?

Laenusummat saad kasutada, tasudes kokkuleppel raviteenuse osutajaga teenuse eest kohe ravi alguses või pärast selle lõppu. Makstes kogu raha raviprotseduuri alguses, saad hakata laenu ka kiiremini tagasi maksma. Nii vabaned võetud laenukohustusest kiiremini. Kui raviprotseduuri maksumus ületab MediCrediti poolt pakutavat suurimat laenusummat (6000 eurot), välja arvatud erikokkulepetel, siis tuleks üleminev rahasumma tasuda omast taskust ning käsitleda seda kui omafinantseeringut.

Missuguseid raviasutusi ma võin kasutada?

Raviasutuste osas piiranguid ei ole ehk siis kõiki raviasutusi üle kogu Eesti. Nii saad valida endale sobivaima raviasutuse lähtuvalt oma eelistustest, raviasutuse asukohast ja pakutavate raviteenuste hindadest.  Tutvu MediCrediti koostööpartneritega siin.

MediCredit OÜ poolt väljastatav laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda oma rahalised võimalused ning periood, mille jooksul on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge tingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega, kes leiavad Teile sobiva lahenduse. Näiteks 1200 euro laenamisel 48 kuuks on intress 13,51% aastas laenujäägilt, sissemakse 0%, lepingutasu 0 eurot, maksete kogusumma 1560 eurot, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena 32,50 eurot kuus. Aastane krediidi kulukuse määr on 14,4%.